خرید فالوور لایک و کامنت ارزان روبیکا
دانلود کافه روبیکا و خرید

قوانین و مقررات فایرپنل

• در هر نهاد یا شرکتی مجموعه قوانین و مقرراتی از پیش تعیین شده است که ثبات و رویه خدمت رسانی خود را مشخص می کند. در این قرارداد ارایه دهنده با عنوان فایرپنل و خریدار با عنوان کاربر خطاب خواهند شد. استفاده از خدمات این مجموعه (فایرپنل) منوط به پذیرش و رعایت شرایط مذکور در این توافقنامه می باشد. بدیهی است که فایرپنل در قبال عواقب ناشی از تخلف از این شرایط هیچگونه مسئولیتی را بعهده نمیگیرد. کاربر، جدا از قوانین و مقرراتی که در زیر ذکر شده است، جهت استفاده از محصولات فایرپنل ملزم به پذیرفتن قوانین و مقررات جرائم رایانه‌ای نیز می باشد.

• تمامی قوانین و مقررات در فایرپنل بدون استثنا اجرا خواهند شد.

• چنانچه یک کاربر هزینه ای را به فایرپنل پرداخت کرده باشد، این قوانین و مقررات را مطالعه و آن را پذیرفته است.

1 – مشتری موظف به حفظ و نگهداری از نام کاربری و رمز عبور سایت خود می باشد. مسئولیت عواملی همچون هک شدن به دلیل بی توجهی در حفظ اطلاعات عبور، به عهده کاربر می باشد.

2 – درصورت تغییر لینک بعد از ثبت سفارش، امکان انجام نشدن سفارش و یا از دست رفتن مبلغ وجود دارد، در این صورت مسئولیت و عواقب بر عهده کاربر سفارش دهنده میباشد.

3 – در صورت ارسال لینک اشتباه، امکان انجام نشدن سفارش و یا از دست رفتن مبلغ وجود دارد، در این صورت مسئولیت و عواقب بر عهده کاربر سفارش دهنده میباشد.

4 – در صورت ثبت سفارش تکراری و پشت سر هم برای یک لینک امکان ناقص ماندن سفارش و یا از دست رفتن مبلغ وجود دارد، در این صورت مسئولیت و عواقب بر عهده کاربر سفارش دهنده میباشد.

5 – درصورتی‌ ثبت همزمان سفارش برای یک لینک از فایرپنل و دیگر سایت ها امکان تداخل و از دست رفتن مبلغ وجود دارد، در این صورت مسئولیت و عواقب بر عهده کاربر سفارش دهنده میباشد.

6 – در هر سفارش فقط آمار اولیه سفارش به شما تحویل داده خواهد شد و امکان تحویل دادن اسکرین شات شروع و پایان وجود نخواهد داشت.

7 – در صورتی که تراکنش مشکوکی مشاهده شود فایرپنل این اختیار را دارد که از کاربر مربوطه مدارک موردنیاز را درخواست کند.

8 – دریافت لینک پرداخت از ربات یا سایت و ارسال آن به سایر افراد جهت واریز وجه تخلف محسوب میشود و درصورت مشاهده حساب کاربر مسدود دائم خواهد شد.

9 – سرویسی که در توضیحات آن بدون ضمانت بودن آن قید شده غیرقابل پیگیری بوده و درصورت عدم انجام سفارش عودت وجه انجام نمیشود.

10 – درصورت ثبت سفارش برای (کانال/گروه/پیج و …) که خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشند ثبت شود فایرپنل این اختیار را دارد حساب کاربر را مسدود کند و اطلاعات وی را به مراجع ذیصلاح ارجاع دهد.

11 – ضمانت سرویس ها به علت تغییر سیاست های اپلیکیشن ها فقط تا ۷ روز بعد از ثبت سفارش اعتبار دارد و قابل پیگیری میباشد.

12 – امکان برگشت وجه به حساب بانکی بعد از شارژ کیف پول به هیچ وجه وجود نخواهد داشت ، لطفا به مبلغ پرداختی دقت نمایید.

13 – در جهت جلوگیری از کلاهبرداری های اینترنتی در صورت پرداخت بیش از 100 هزارتومان کاربر ملزم به ارسال مدارک هویتی و احراز هویت میباشد در غیر این صورت اطلاعات وی به مراجع ذیصلاح ارجاع داده خواهد شد.

14 – درصورت ایجاد اختلال در روند انجام سفارش توسط مالک یا غیره (بستن اد/قفل پیج/تغییر لینک و …) بعد از ثبت سفارش، امکان انجام نشدن سفارش و یا از دست رفتن مبلغ وجود دارد، در این صورت مسئولیت و عواقب بر عهده کاربر سفارش دهنده میباشد.
15 – فایرپنل هر زمان که نیاز باشد قوانین را ویرایش می‌کند لذا کاربر موظف میباشد که قوانین را مطالعه نماید.

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد